loading

Instalexbud sp. z o. o. i sp. komandytowa to przedsiębiorstwo handlowo usługowe specjalizujące się w budowaniu i remontowaniu instalacji wodnych.

Kontakt
Co oferujemy?
Nasze usługi

Specjalnością firmy są prace instalacyjne, które polegają na budowaniu oraz remontowaniu instalacji wodnych, kanalizacji, centralnego ogrzewania i gazu, jak i sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych i gazowych. Modernizujemy i wykonujemy węzły cieplne.

Usługi

servicebox

Prace ziemne

Wykonujemy wszelkie wykopy oraz specjalistyczne roboty inżynieryjne od A do Z. Dysponujemy ciężkim sprzętem budowlanym i wykwalifikowaną kadrą.

servicebox

Sieci zewnętrzne

Wykonujemy sieci wodociągowe, kanalizacyjne, gazowe i ciepłownicze. Oferujemy montaż i budowę zbiorników bezodpływowych oraz przydomowych oczyszczalni ścieków. Realizujemy odwierty studni i instalacje pomp głębinowych.

servicebox

Instalacje wewnętrzne

Zajmujemy się projektowaniem i kompleksowym wykonaniem instalacji w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Oferujemy budowę instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, ciepłowniczych wraz z montażem urządzeń sanitarnych i grzewczych.