loading

Instalexbud sp. z o. o. i sp. komandytowa to przedsiębiorstwo handlowo usługowe specjalizujące się w budowaniu i remontowaniu instalacji wodnych.

Kontakt

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Wykonujemy instalacje wody i kanalizacji w budynkach i obiektach mieszkalnych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Przeprowadzamy remonty instalacji sanitarnej wykonanej w różnych technologiach (lutowane, zgrzewane, klejone). Uszczelniamy świece na instalacjach wodnych i kanalizacyjnych. Udrażniamy instalacje kanalizacyjne, odpływy do szamb i osadników. Udrażniamy i czyścimy instalacje drenażowe za pomocą urządzeń ciśnieniowych oraz mechanicznych. Wymieniamy piony i poziomy kanalizacji wodnej w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych i pozostałych. Wykonujemy instalacje przeciwpożarowe (zraszacze, tryskacze, hydranty), instalujemy systemy nawadniające w ogrodach, umożliwiamy sterowanie systemami nawadniającymi.

Instalacje centralnego ogrzewania (C.O.)

Wykonujemy instalacje c.o. w budynkach mieszkalnych, hodowlanych, przemysłowych, produkcyjnych oraz użytku publicznego.

Doradzamy, projektujemy i tworzymy instalacje z materiałów najwyższej jakości z wykorzystaniem różnych technologii, dopasowanych indywidualnie do inwestycji. Stosujemy systemy zgrzewcze pp, lutowanie miedziowe, zaprasowywany PEX, stalowe zaprasowywane itp. Wykonujemy instalacje ogrzewania płaszczyznowego (ścienne, podłogowe). Montujemy systemy grzewcze współpracujące z technologiami „inteligentny dom”. Wykonujemy modernizacje instalacji cieplnych. Wymieniamy i modernizujemy instalacje centralnego ogrzewania, by były efektywniejsze i oszczędniejsze w użytkowaniu.

Instalacje gazu

Wykorzystujemy technologie pozwalające na zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa użytkownikom instalacji gazowej.

Wykonujemy instalacje gazu ziemnego, gazów technicznych i propan butanu. Stosujemy technologię stalową, miedziową oraz polietylenową zgrzewaną elektrooparowo. Wykonujemy instalacje w domach mieszkalnych, lokalach wielorodzinnych, przemysłowych, produkcyjnych, usługowych. Dysponujemy sprzętem oraz kadrą pracowników z uprawnieniami do wykonywania wszelkich modernizacji związanych z instalacjami gazowymi. Wykonujemy przeglądy instalacji gazowych w mieszkaniach, domach i obiektach przemysłowych. Przeprowadzamy próby szczelności instalacji gazowych wraz z odbiornikami. Uszczelniamy instalacje gazowe, wymieniamy armaturę regulującą i odcinającą.

Instalacje rekuperacji

Rekuperacja jest systemem wentylacji coraz częściej wykorzystywanym przez inwestorów budujących oszczędne i ekologiczne domy.

Zajmujemy się zarówno projektowaniem, jak i wykonaniem instalacji rekuperacyjnych. Korzystamy z narzędzi wiodących producentów, co pozwala nam na udzielanie długoletnich gwarancji na urządzenia i montaż. Urządzenia, kanały, przewody osprzęt i systemy sterowania są indywidualnie dobierane do budynku i wymagań inwestora.

Kotłownie i węzły cieplne

Projektujemy, wykonujemy i modernizujemy kotłownie dla osób prywatnych, instytucji i firm.

Oferujemy instalację nowoczesnych, ekologicznych kotłowni oraz naprawę urządzeń starszej generacji. Stosujemy nowe technologie wykorzystujące energię z różnych źródeł, takich jak olej, gaz, biogaz, biomasa. Potrafimy zamontować i uruchomić każdy rodzaj kotła będącego w obrocie handlowym. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem handlowym firmy Buderus, zajmujemy się sprzedażą, montażem, uruchamianiem, konserwację i naprawą urządzenia tej firmy. Obsługujemy i konserwujemy również węzły cieplne w budynkach mieszkalnych, przemysłowych, produkcyjnych i użyteczności publicznej. Modernizujemy armaturę sterującą i automatykę systemów, wymieniamy i podpinamy przejścia w węzłach cieplnych.

Pompy ciepła

Oferujemy montaż i obsługę pomp ciepła. Wykonujemy kotłownie z zastosowaniem pomp ciepła typu powietrze-woda, glikol-woda.

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem handlowym firmy Buderus, która posiada w swej ofercie szeroką gamę pomp ciepła. Korzystamy z urządzeń najwyższej jakości, dobieramy je indywidualnie do inwestycji, uwzględniając czynniki ekonomiczne i ekologiczne.