loading

Instalexbud sp. z o. o. i sp. komandytowa to przedsiębiorstwo handlowo usługowe specjalizujące się w budowaniu i remontowaniu instalacji wodnych.

Kontakt
Instalexbud - o nas
Doświadczenie w instalacjach
Historia i obecna działalność firmy

Instalexbud Sp. z o. o. i Sp. Komandytowa to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe, które swoje fundamenty opiera na firmie powstałej w 1993 roku w Płocku pod nazwą “Zakład Usługowo-Handlowy TOMEX”. Nasza działalność obejmuje szeroki wachlarz usług instalacyjno-kompleksowych – począwszy od projektu technicznego aż do wykonania pod klucz. Współpracujemy z wysokiej klasy projektantami i inspektorami nadzoru w branżach instalacyjnych i budowlanych. Wykonujemy kotłownie gazowe, olejowe jak i na paliwa stałe m.in. do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem firmy BUDERUS w zakresie handlu, jak i serwisowaniu urządzeń tego producenta.

Specjalnością firmy są prace instalacyjne, które polegają na budowaniu oraz remontowaniu instalacji wodnych, kanalizacji, centralnego ogrzewania i gazu, jak i sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych i gazowych. Modernizujemy i wykonujemy węzły cieplne.

Oprócz robót inwestycyjnych i remontowych firma zajmuje się bieżącą konserwacją zasobów mieszkaniowych na jednym z osiedli w Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej oraz Wspólnot Mieszkaniowych na terenie Płocka w pełnym zakresie: roboty budowlane, ślusarskie, stolarskie, dekarskie, elektryczne i hydrauliczne.

Możemy pochwalić się również budową sztucznych lodowisk w okresie zimowym na terenie miasta Płocka, a  w okresie letnim boiska dla mistrzostw piłki ręcznej plażowej na płockiej starówce.

 

Tomasz Nejman

Założyciel firmy i prezes zarządu

Pracuj z najlepszymi w branży

Firma posiada na swoim wyposażeniu specjalistyczny sprzęt, m.in:

Instalexbud - koparki - prace ziemne