O nas

Historia i obecna działalność firmy

Hydraulik Płock - Instalexbud - Tomasz Nejman

Instalexbud Sp. z o. o. i Sp. Komandytowa to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe, które swoje fundamenty opiera na firmie powstałej w 1993 roku w Płocku pod nazwą “Zakład Usługowo-Handlowy TOMEX”. Nasza działalność obejmuje szeroki wachlarz usług instalacyjno-kompleksowych – począwszy od projektu technicznego aż do wykonania pod klucz. Współpracujemy z wysokiej klasy projektantami i inspektorami nadzoru w branżach instalacyjnych i budowlanych. Wykonujemy kotłownie gazowe, olejowe jak i na paliwa stałe m.in. do odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem firmy BUDERUS w zakresie handlu, jak i serwisowaniu urządzeń tego producenta.

Nasza praca

Specjalnością firmy są prace instalacyjne, które polegają na budowaniu oraz remontowaniu instalacji wodnych, kanalizacji, centralnego ogrzewania i gazu, jak i sieci wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych i gazowych. Modernizujemy i wykonujemy węzły cieplne.

Hydraulik Płock - Instalex BudOprócz robót inwestycyjnych i remontowych firma zajmuje się bieżącą konserwacją zasobów mieszkaniowych na jednym z osiedli w Płockiej Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko Własnościowej oraz Wspólnot Mieszkaniowych na terenie Płocka w pełnym zakresie: roboty budowlane, ślusarskie, stolarskie, dekarskie, elektryczne i hydrauliczne.

Możemy pochwalić się również budową sztucznych lodowisk w okresie zimowym na terenie miasta Płocka, a  w okresie letnim boiska dla mistrzostw piłki ręcznej plażowej na płockiej starówce.

Firma posiada na swoim wyposażeniu specjalistyczny sprzęt, m.in:

  • minikoparkę BOBCAT, którą wykonujemy wykopy pod fundamenty budynków, ogrodzeń i kabli,
  • kamery do monitorowania i lokalizowania blokad kanalizacji,
  • zamrażarkę do rur firmy REMS do usuwania awarii wodociągowych i ciepłowniczych,
  • sprężynę elektryczną firmy REMS do udrażniania przewodów kanalizacyjnych,

Świadczymy także usługi w zakresie przeglądów oraz inspekcji instalacji i urządzeń gazowych.

Certyfikaty i szkolenia

Posiadamy liczne certyfikaty m.in. w zakresie stosowania systemów uszczelnień przeciwpożarowych przejść instalacyjnych i złączy liniowych FIRESEAL, instalacji marki Heimeier, odnawialnych źródeł energii, doboru układów solarnych ULRICH, a także odbyte szkolenia z montażu i obszaru zastosowania systemu do przesyłania ciepłej i zimnej wody Tigris Green. Poniżej przedstawiamy poszczególne dokumenty.

 Zachęcamy Państwa do współpracy.